ACI KAYBIMIZ

BAŞSAĞLIĞI;

Sayın, Mak. Yük. Müh. Prof. Dr. DOĞAN ÖZGÜR' ü kaybetmiş olmanın derin hüznü içerisindeyiz. Sevgili Eşi Edith Özgür, ailesi ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz.

Cenazesi, 27.10.14 Pazartesi günü (Bugün) Yıldız Teknik Üniversitesi Beşiktaş kampüsü Oditoryum'da saat: 10:00'da düzenlenecek olan törenden sonra Levent Afet Yolal Camii'nde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Zeytinburnu Yeni Kozlu (Merkez Efendi) Mezarlığı'nda defnedilecektir.

Senin önderliğinde başlatmış olduğumuz tüm projeleri bitireceğimize söz veriyoruz.

Daf Enerji Ailesi


Haberler

» DAF Enerji Sonicheat Ultrasonik Kalorimetre'sini tanıttı.

DAF Enerji ve Danfoss birlikteliğinin sonucunda ortak yürütülen proje ile DAF Enerji’nin yeni ultrasonik kalorimetresi DAF SonicHeat+ tanıtıldı. devamı »


» İTÜ Kariyer Zirvesi'ndeyiz

Kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak; ekonomik, çevresel ve sosyal sürdürülebilirlikte üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmek devamı »


» Avrupa Konutları Başakşehir Projesinde DAF Enerji'nin ısı istasyonları tercih edildi.

Artaş İnşaat imzası taşıyan Avrupa Konutları Başakşehir projesi 72 bin 706 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. devamı »


» İzmir Makine Mühendiisleri Odası'nda Isı İstasyonu Uygulamaları eğitimi

25 Mart cumartesi günü İzmir Makine Mühendisleri Odası’nda “Isı İstasyonu Uygulamaları” eğitimi gerçekleştiren DAF Enerji yaklaşık 50 kişinin katıldığı devamı »


Tüm Haberler »