TÜKETİCİ KALİTE ÖDÜLÜ

Lob'in Turkey tarafından bu yıl 27.si düzenlenen Uluslararası Marka Liderleri Zirvesi’nde(International Leaders Of Branding Intelligence Summit)Daf Enerji Uluslararası Marka Lideri Ödülüne (Leaders Of Branding Intelligence Award) layık görüldü. Enerji sektöründe uyguladığı kalite standartlarıyla her zaman ön planda olmayı başaran Daf Enerji almış olduğu bu ödülle bitirmiş olduğu projeleri ve atılımları taçlandırmış oldu. 5 yıldır ''daha adil faturalar'' sloganı ile hizmet verdiklerini belirten Daf Enerji Hizmet Grup Müdürü Özer Çiçek, aldıkları ödülden dolayı kurum olarak sevinçli olduklarını belirtti. Hizmet kalitelerini geliştirmek için sürekli olarak çalıştıklarımıza devam etmekteyiz. Hizmet kalitemizi de yükseltmek için yepyeni atılımlar ve projeler üzerine çalışmalarımız devam etmektedir.

Galeri


Haberler

» DAF Enerji Sonicheat Ultrasonik Kalorimetre'sini tanıttı.

DAF Enerji ve Danfoss birlikteliğinin sonucunda ortak yürütülen proje ile DAF Enerji’nin yeni ultrasonik kalorimetresi DAF SonicHeat+ tanıtıldı. devamı »


» İTÜ Kariyer Zirvesi'ndeyiz

Kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak; ekonomik, çevresel ve sosyal sürdürülebilirlikte üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmek devamı »


» Avrupa Konutları Başakşehir Projesinde DAF Enerji'nin ısı istasyonları tercih edildi.

Artaş İnşaat imzası taşıyan Avrupa Konutları Başakşehir projesi 72 bin 706 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. devamı »


» İzmir Makine Mühendiisleri Odası'nda Isı İstasyonu Uygulamaları eğitimi

25 Mart cumartesi günü İzmir Makine Mühendisleri Odası’nda “Isı İstasyonu Uygulamaları” eğitimi gerçekleştiren DAF Enerji yaklaşık 50 kişinin katıldığı devamı »


Tüm Haberler »