DAF ENERJİ SONİCHEAT ULTRASONİK KALORİMETRE'SİNİ TANITTI.

DAF Enerji ve Danfoss birlikteliğinin sonucunda ortak yürütülen proje ile DAF Enerji’nin yeni ultrasonik kalorimetresi DAF SonicHeat+ tanıtıldı. DAF Enerji’in 25-27 Kasım arasında gerçekleştirdiği Kıbrıs Etkinliği sırasında lansmanı yapılan yeni DAF SonicHeat+, katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. DAF SonicHeat+’in kaliteli üretimi ve ortaya koyacağı rekabet koşulları ile sektörün çok kısa zaman içerisinde en gözde ısı sayaçlarının başında geleceği öngörülüyor. Kalorimetre pazarında yeni bir bakış açısı oluşturan DAF SonicHeat+, yeni nesil Cortex işlemcisi sayesinde yüksek performans ve düşük pil tüketimine sahip. Ayrıca değiştirilebilir pil özelliğine de sahip olan yeni kalorimetrenin bir diğer önemli özelliği ise, EN 1434 Class 2’ye göre sınıfının en iyi doğruluk oran aralığına sahip olması. Geniş dinamik ölçüm aralığı olan Qp/Qi oranı 100 olan yeni ürünün bu alanda pazarın en başarılı kalorimetrelerinden olacağı belirtiliyor. Patentli gövde tasarımı ile de ön plana çıkan DAF SonicHeat+ bu sayede kendi sınıfındaki en düşük basınç kaybı değerlerine de sahip olurken, özellikle ısı istasyonları ile kullanımında ön plana çıkıyor. Kirden, pastan ve korozyondan etkilenmeyen bu tasarım sayesinde uzun kullanım ömrüne sahip olan SonicHeat+, özellikle kullanıcı tarafında da büyük memnuniyet yaratıyor. Diğer önemli yeniliklerin başında ise, hızlı ve kolay servis çözümleri için bilgisayar kullanmaya gerek kalmadan Android ve IOS altyapılı uygulamalar ile telefon üzerinden sahip olduğu optik arayüzle hizmet vermesi geliyor. Özellikle büyük ekranı ve kolay menü içeriği ile tüm tüketim değerleri herkes tarafından rahatlıkla incelenebilecek ve okunabilecek. DAF SonicHeat+, şimdiden çok olumlu tepkilerle karşılaşmış durumda. Lansmanı yapıldığı günden beri 3000 adetlik satış rakamı yakalayan yeni DAF SonicHeat+, Aralık ayı itibarıyla pazara sunuldu.


Haberler

» DAF Enerji Sonicheat Ultrasonik Kalorimetre'sini tanıttı.

DAF Enerji ve Danfoss birlikteliğinin sonucunda ortak yürütülen proje ile DAF Enerji’nin yeni ultrasonik kalorimetresi DAF SonicHeat+ tanıtıldı. devamı »


» İTÜ Kariyer Zirvesi'ndeyiz

Kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak; ekonomik, çevresel ve sosyal sürdürülebilirlikte üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmek devamı »


» Avrupa Konutları Başakşehir Projesinde DAF Enerji'nin ısı istasyonları tercih edildi.

Artaş İnşaat imzası taşıyan Avrupa Konutları Başakşehir projesi 72 bin 706 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. devamı »


» İzmir Makine Mühendiisleri Odası'nda Isı İstasyonu Uygulamaları eğitimi

25 Mart cumartesi günü İzmir Makine Mühendisleri Odası’nda “Isı İstasyonu Uygulamaları” eğitimi gerçekleştiren DAF Enerji yaklaşık 50 kişinin katıldığı devamı »


Tüm Haberler »