DAF ENERJİ AİLESİNE KATILMAK İSTİYORUM

Daf Enerji tarafından işe alınacak adaylarda aranan ortak özellik, pozisyonun gerektirdiği eğitim, teknik bilgi ve yetkinliklerin yanında Daf Enerji değerleriyle doğru orantılı kişilik özelliklerine sahip olunmasıdır. Kurumuna ve iş arkadaşlarına bağlılık, yoğun bir iş temposunda yaratıcı çalışabilmek ve yenilikçi fikirler üretebilmek öncelikli değerlendirilen kriterlerdir.

İnsan kaynağı ihtiyacımız ağırlıklı olarak www.dafenerji.com kurumsal web sayfalamız üzerinden , insankaynaklari@dafenerji.com ya da www.kariyer.net, www.yenibiris.com, www.secretcv.com gibi kariyer sitelerinden yapılan başvurular veya pozisyonun gerekliliğine göre danışmanlık firmaları aracılığıyla karşılanmaktadır.

İşe alım değerlendirmelerinde pozisyonun gerekliliğine göre;

Sözel ve sayısal yetenek testleri

İngilizce sınavları

Rol oyunu, vaka çalışması, grup tartışması gibi Değerlendirme Merkezi uygulamaları

Kişilik envanterleri

Yetkinlik bazlı mülakatlar yapılmaktadır.

İşe alımda aranılan özellikler:

Asgari Eğitim Düzeyi: Görev alacağı pozisyona göre değişmektedir. Çoğunlukla üniversite mezunu adaylar tercih edilmektedir.

Tercih Edilen Okullar: Yurtiçi ve Yurtdışı tüm üniversiteler değerlendirme kapsamına dahil edilmektedir.

Dil: İngilizce bilgisi gerekmektedir.

Deneyim: Alınacak göreve göre değişmektedir. Deneyimli personel alımlarının yanı sıra yeni mezun deneyimsiz personel alımları da gerçekleşmektedir. Özellikle stajyer olarak değerlendirilen adaylar performansından memnun kalınması ve norm kadro açığı oluşması halinde mezuniyetinin ardından iş teklifi yapılarak kadroya dahil edilebilmektedir.

Sosyal Özellikler: Daf Enerji şirket kültürüne ve çalışan profiline uyum sağlayabilecek adaylar tercih edilmektedir.

Diğer: Geçmiş iş ve eğitim yaşamında yüz kızartıcı herhangi bir suç işlememiş olmasına önem verilmektedir. Bu bağlamda güvenlik soruşturması gerçekleştirilmektedir.

İlgili Uygulamalar: Pozisyonun stratejik önemine bağlı olarak, şirket yönetimi tarafından alınan kararlar uygulanır. Genellikle; askerliğini tamamlamış ya da pozisyona dayalı olarak askerliğini en az 2 yıl tecil ettirmiş adaylar tercih edilmektedir.

Daf Enerjide tüm adaylara adil ve objektif davranılır, zamanında doğru bilgilendirme yapılır ve görüşmeler esnasında paylaştıkları gizli kalır.


Haberler

» DAF Enerji Sonicheat Ultrasonik Kalorimetre'sini tanıttı.

DAF Enerji ve Danfoss birlikteliğinin sonucunda ortak yürütülen proje ile DAF Enerji’nin yeni ultrasonik kalorimetresi DAF SonicHeat+ tanıtıldı. devamı »


» İTÜ Kariyer Zirvesi'ndeyiz

Kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak; ekonomik, çevresel ve sosyal sürdürülebilirlikte üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmek devamı »


» Avrupa Konutları Başakşehir Projesinde DAF Enerji'nin ısı istasyonları tercih edildi.

Artaş İnşaat imzası taşıyan Avrupa Konutları Başakşehir projesi 72 bin 706 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. devamı »


» İzmir Makine Mühendiisleri Odası'nda Isı İstasyonu Uygulamaları eğitimi

25 Mart cumartesi günü İzmir Makine Mühendisleri Odası’nda “Isı İstasyonu Uygulamaları” eğitimi gerçekleştiren DAF Enerji yaklaşık 50 kişinin katıldığı devamı »


Tüm Haberler »