DAF ENERJİLİ OLMAK

Başarı, kurum çalışanlarının kalitesiyle başlar.

Bu ilkenin doğruluğuna sonuna kadar inanan Daf Enerji, bu düstur doğrultusunda alanında uzman en iyi personeli üretim ve servis süreçlerinin her aşamasında istihdam etmeyi amaçlar. Çalışanlarının yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından optimum faydayı sağlamayı, personel verimliliğini arttırmayı, gelişmelerine olanak tanımayı, böylelikle işbirliği ve dayanışmanın yerleştiği bir çalışma ortamını yaratacak tüm araç ve yolları kullanma yolunu seçmiştir.

İşe alım süreçlerinde "doğru işe doğru insan" ilkesini gözeten Daf Enerji, sürekli gelişen ve büyüyen yapısına, sahip olduğu uzman kadronun global rekabet ortamındaki en önemli gücü olduğunun bilincindedir.

Daf Enerji ailesinin bir üyesi olmak istiyorsanız, internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Yapacağınız başvuruda, hangi departmanla ilgilendiğinizi belirtmeniz, yapılacak değerlendirmenin daha sağlıklı olmasını sağlayacaktır.

Çalışanları heyecan verici hedeflere kilitleyen ve yüksek performans standartlarıyla yöneten
Yönetimi ve çalışanları sonuçtan sorumlu kılan
Çalışanlara potansiyellerini ve yeteneklerini kullanma fırsatı veren
Üstün performansı ödüllendiren bir yönetim ekibi oluşturmak.

Hedeflerini, her şeyden önce sahip olduğu insan kaynaklarından aldığı güçle gerçekleştiren Daf Enerji, karşılıklı güven ve saygının hakim olduğu, katılımın ve çeşitliliğin değer gördüğü bir topluluk olma hedefini benimsemektedir. Daf Enerji, üstün nitelikli insan kaynağının teminine, çalışanlarının sürekli gelişimine ve motivasyonunu yüksek tutmaya daima önem vermiştir. Çalışanlarının memnuniyetini ve gelişimini ön planda tutarak bu konulara kaynak ayıran Daf Enerji, farklı bakış açılarının ve bilgi birikimlerinin harmanlanması yolu ile yeni, yaratıcı fırsatlar yakalanabileceğine inanmaktadır.

Bugünün ve Geleceğin Dafenerjilerin temel değerleri;

Başarma azmi ile hareket ederek daima daha iyiyi yapmayı hedefler.

Bireysel inisiyatif ve sorumluluk alır.

Hırslıdır, yüksek vasıfta liderlik sergiler.

Doğru, itibarlı, başarılı ve şeffaftır.

Kendini geliştiren, çevresindekileri motive eden, etkin bir lider veya takım oyuncusu kimliğine sahiptir.

Paylaşır, danışır ve özveride bulunur.

Müşteri odaklıdır, müşterileri ile kurduğu açık ve güvene dayalı ilişkilerde sadece bir ürün/hizmet tedarikçisi olmaktan öte, güvenilir bir danışman olmayı da hedefler.

Çalışanlar, müşteriler, hissedarlar ve diğer iş ortakları ile şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüstlük esasına dayalı ilişkiler yürütür.

Yeniliğe açıktır, kendini sürekli yenilemek için gayret gösterir.

Kültür, sanat ve eğitim alanlarında topluma katkıda bulunmayı amaçlar, çevreye duyarlıdır, çevresindeki yaşam kalitesini artırmak için aktif rol alır.


Haberler

» DAF Enerji Sonicheat Ultrasonik Kalorimetre'sini tanıttı.

DAF Enerji ve Danfoss birlikteliğinin sonucunda ortak yürütülen proje ile DAF Enerji’nin yeni ultrasonik kalorimetresi DAF SonicHeat+ tanıtıldı. devamı »


» İTÜ Kariyer Zirvesi'ndeyiz

Kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak; ekonomik, çevresel ve sosyal sürdürülebilirlikte üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmek devamı »


» Avrupa Konutları Başakşehir Projesinde DAF Enerji'nin ısı istasyonları tercih edildi.

Artaş İnşaat imzası taşıyan Avrupa Konutları Başakşehir projesi 72 bin 706 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. devamı »


» İzmir Makine Mühendiisleri Odası'nda Isı İstasyonu Uygulamaları eğitimi

25 Mart cumartesi günü İzmir Makine Mühendisleri Odası’nda “Isı İstasyonu Uygulamaları” eğitimi gerçekleştiren DAF Enerji yaklaşık 50 kişinin katıldığı devamı »


Tüm Haberler »