HAKKIMIZDA

DAF Enerji 2007 yılında çıkan Enerji Verimliği Kanunu sonrasında, MAS-DAF Grup’un yöneticileri tarafından yarım asırlık sektör tecrübesi ile 2009 yılından tamamen Türk sermayesi ile kurulmuş olup 2015 yılı son çeyreğinde Danfoss firması ile güçlerini birleşitrmiştir.

DAF Enerji üç ana başlıkta hizmet vermektedir;

Üretimi alanı yaklaşık 4.000 m2 olan Tuzla Sanayi Sitesindeki fabrikasında Isı İstasyonu üretimi yapar. Üretim tesislerinin kendi kontrolünde olmasından dolayı müşterinin ihtiyacı ve talebi odaklı olarak özel üretim yapma kapasitesine sahiptir.

Isı gider paylaşım sistemi için gerekli olan ısı istasyonu, ısı sayacı, sıcak ve soğuk su sayaçları gibi ürünlerin satışı, bununla birlikte gider paylaşım sisteminin doğru ve eksiksiz kurulumu için gerekli olan teknik desteği verir. Türkiye’nin dört bir yanında 114.000 den fazla konut sistem tedariki konusunda DAF Enerji’yi tercih etmiştir.

DAF Enerji bünyesindeki 67 kişilik kadrosu ile hizmet vermektedir. Sektörde, “Satış Sonrası Hizmetler” ve “Teknik Servis ve Destek” departmanların da açık ara en fazla personel bulunduran öncü firmadır.


Haberler

» DAF Enerji Sonicheat Ultrasonik Kalorimetre'sini tanıttı.

DAF Enerji ve Danfoss birlikteliğinin sonucunda ortak yürütülen proje ile DAF Enerji’nin yeni ultrasonik kalorimetresi DAF SonicHeat+ tanıtıldı. devamı »


» İTÜ Kariyer Zirvesi'ndeyiz

Kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak; ekonomik, çevresel ve sosyal sürdürülebilirlikte üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmek devamı »


» Avrupa Konutları Başakşehir Projesinde DAF Enerji'nin ısı istasyonları tercih edildi.

Artaş İnşaat imzası taşıyan Avrupa Konutları Başakşehir projesi 72 bin 706 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. devamı »


» İzmir Makine Mühendiisleri Odası'nda Isı İstasyonu Uygulamaları eğitimi

25 Mart cumartesi günü İzmir Makine Mühendisleri Odası’nda “Isı İstasyonu Uygulamaları” eğitimi gerçekleştiren DAF Enerji yaklaşık 50 kişinin katıldığı devamı »


Tüm Haberler »