ISI PAY ÖLÇER İLE YÜZDE 40 'A VARAN TASARRUF!

Isınma giderlerinde yüzde 40'a varan tasarruf için kışı beklemeyin. Kullanımı zorunlu hale gelen ısı pay ölçer sistemi ile faturalandırma her radyatörün tükettiği yakıt miktarına göre yapılıyor. Sistemi yaz aylarında kurdurarak kışa hazırlıklı girin
Isınma giderlerinin kışın en büyük derdiniz olmasını istemiyorsanız, yaz aylarından harekete geçmeye ne dersiniz? Merkezi sistemle ısınan binalarda kullanılan ısı pay ölçer cihazlarını yaz aylarında taktırarak, gelecek kışı rahatça bekleyebilirsiniz. 2008 yılında Türkiye pazarına giren, dünyanın enerji verimliliği alanındaki lider şirketi Daf Enerji, " Isı Payölçer taktırarak ısınma giderlerinizi yüzde 40 azaltabilirsiniz" diyor.


Haberler

» DAF Enerji Sonicheat Ultrasonik Kalorimetre'sini tanıttı.

DAF Enerji ve Danfoss birlikteliğinin sonucunda ortak yürütülen proje ile DAF Enerji’nin yeni ultrasonik kalorimetresi DAF SonicHeat+ tanıtıldı. devamı »


» İTÜ Kariyer Zirvesi'ndeyiz

Kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak; ekonomik, çevresel ve sosyal sürdürülebilirlikte üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmek devamı »


» Avrupa Konutları Başakşehir Projesinde DAF Enerji'nin ısı istasyonları tercih edildi.

Artaş İnşaat imzası taşıyan Avrupa Konutları Başakşehir projesi 72 bin 706 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. devamı »


» İzmir Makine Mühendiisleri Odası'nda Isı İstasyonu Uygulamaları eğitimi

25 Mart cumartesi günü İzmir Makine Mühendisleri Odası’nda “Isı İstasyonu Uygulamaları” eğitimi gerçekleştiren DAF Enerji yaklaşık 50 kişinin katıldığı devamı »


Tüm Haberler »